logo

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Wybierz kurs

Wybór kursu jest bardzo istotny. Każdy z Państwa ma inne potrzeby, plany zawodowe, w innym stopniu pragnie zaangażować się w pomoc karmiącym matkom. A nam zależy nam, aby kurs spełnił Państwa oczekiwania i otworzył przed Państwem nowe możliwości jakie daje poszerzanie wiedzy i umiejętności.

Proponujemy 4 KROKI, które pomogą Państwu podjąć właściwą decyzję :

KROK 1. Zapoznać się ze ŚCIEŻKAMI EDUKACJI LAKTACYJNEJ i odpowiedzieć na pytanie, jaki jest Pani/Pana zawód?

  • Jeśli zawód niemedyczny - właściwy kurs to PROMOTOR KARMIENIA PIERSIĄ
  • Jeśli lekarz, położna, pielęgniarka - przejdź do KROK 2.

KROK 2. Zapoznać się z POZIOMAMI KSZTAŁCENIA w LAKTACJI pracowników ochrony zdrowia i odpowiedzieć sobie na pytanie, który poziom najlepiej odpowiada Państwa sytuacji zawodowej i wynikającym zeń zadaniom. Po określeniu poziomu - poszukać odpowiedniego kursu w zakładce NASZE KURSY.

KROK 3. Zapoznać się ze szczegółowymi opisami naszych kursów oraz z regulaminem kształcenia, warunkami rekrutacji, wymaganiami do uzyskania certyfikatu CDL, jeśli taki Państwa interesuje.

KROK 4. Jeśli określili Państwo swoje potrzeby na poziom III kształcenia w laktacji (KURS PROBLEMY w LAKTACJI), warto potwierdzić swój wybór rozwiązując TEST WSTĘPNY złożony z 14 pytań znajdujących się poniżej.

Instrukcja rozwiązywania testu:

Poniższy test jest jednokrotnego wyboru - proszę wybierać tylko jedną prawidłową odpowiedź. Gdy odpowiedzą Państwo na wszystkie pytania i zatwierdzą test przyciskiem Zakończ, zostanie wyświetlony odpowiedni kurs.

Kalendarz

« < Styczeń 2018 > »
N P W Ś C P S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

---Promują karmienie piersią

Kursy CNoL

 

 

FTK

Osobą prawną prowadzącą placówkę jest Fundacja Twórczych Kobiet.


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.