logo

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Centrum Nauki o Laktacji
Nowe stanowisko AAP

Najnowsze stanowisko Amerykańskiej Akademii Pediatrii ukazało się w 2012 roku. Fragmenty są znane czytelnikom naszego CNoLNewsa. Całość prezentujemy w dziale Publikacje. Warto zwrócić uwagę jak dużą rolę w promocji karmienia piersią mają odgrywać pediatrzy. Patrz TU


Share
 
V Zjazd Centrum Nauki o Laktacji

2.06.2012 roku odbył się V Zjazd Centrum Nauki o Laktacji pt. Karmienie piersią bez barier w Kinie Wisła w Warszawie. Zgromadził 170 uczestników. Można już obejrzeć zdjęcia! WIĘCEJ.


Share
 
Poziomy kształcenia w laktacji

W dziale publikacje prezentujemy nowy artykuł. Określone przez Wellstart Int. poziomy kształcenia w zakresie laktacji implikują poziomy poradnictwa laktacyjnego. Warto zajrzeć!

Share
 
Gratulacje z okazji 100-lecia Szpitala Św. Zofii

Pragniemy pogratulować Panu Dyrektorowi i całemu zespołowi pracowników szpitala Szpitala Św. Zofii w Warszawie niezwykłych osiągnięć i spektakularnych sukcesów w rozwoju placówki, wdrażaniu i realizacji dobrych praktyk nakierowanych na potrzeby matek i ich dzieci w okresie okołoporodowym. Jesteśmy dumne, że w tej placówce pracuje najwięcej konsultantów i doradców laktacyjnych, tu odbywają się nasze praktyki i egzaminy. 

Share
Więcej…
 
Stanowisko CNoL w sprawie nowych standardów opieki okołoporodowej

Jako organizator kształcenia podyplomowego pielęgniarek, położnych i lekarzy, uważamy, że nie ma zmian w ochronie zdrowia bez odpowiedniego przygotowania merytorycznego pracowników. Dobrze wyszkolony personel potrafi zmienić postawy i wdrożyć zmiany, które skutkują podniesieniem jakości oferowanych usług.

WIĘCEJ

Share
 
Gratulacje dla Banku Mleka

Składamy gratulacje Pierwszemu Bankowi Mleka w Polsce, który powstał przy Szpitalu Klinicznym im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Podziwiamy determinację jego twórców i życzymy powodzenia w tej tak potrzebnej działalności!

Share
 
PTKiDL zaprasza

Polskie Towarzystwo Konsultantów i Doradców Laktacyjnych zaprasza na swój zjazd w kwietniu.

Share
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 10

Newsletter

Login:

Email:

Kalendarz

« < Maj 2017 > »
N P W Ś C P S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

---Promują karmienie piersią

Kursy CNoL

 

 

FTK

Osobą prawną prowadzącą placówkę jest Fundacja Twórczych Kobiet.


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.