logo

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Centrum Nauki o Laktacji
Deklaracja wiedeńska

Podczas lipcowej konferencji Ministerstw Zdrowia zgromadzonych przez Światową Organizację Zdrowia podpisano ważną deklarację zwaną wiedeńską.

W punkcie 13 zobowiązano Państwa do promocji, ochrony i wspierania karmienia piersią. Deklaracja określa cele zdrowotne do 2020 roku. No to mamy trochę czasu na realizację!

WIĘCEJ

Share
 
Światowy Tydzień Karmienia Piersią 1-7 sierpnia

Z tej okazji składamy wszystkim mamom życzenia udanego karmienia, a doradcom podziękowania za wytrwałość w codziennych zmaganiach, aby pomóc każdej potrzebującej kobiecie rozwiązać problemy laktacyjne zgodnie z aktualną wiedzą medyczną o laktacji.

Czasopismo Breastfeeding Medicine z tej okazji udostępnia bezpłatnie dostęp do najnowszych artykułów TUTAJ


Share
 
W Toruniu powstał regionalny Bank Mleka Kobiecego

Gratulujemy dr Urszuli Bernatowicz-Łojko, IBCLC oraz Fundacji Bank Mleka Kobiecego pod kierunkiem dr n. biol. Aleksandry Wesołowskiej. Wspaniała inicjatywa i wytrwała praca nagrodzona sukcesem! Cieszymy się z Wami!

http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Kujawsko-Pomorskie-w-Toruniu-powstal-Bank-Mleka-Kobiecego,130937,8.html

Share
 
Laktacyjny Leksykon Leków

Miło nam poinformować o nowej funkcjonalności naszego serwisu. Na naszej stronie jest już dostępny pełen Laktacyjny Leksykon Leków. Przed korzystaniem z niego prosimy o zapoznanie się z TYM ARTYKUŁEM. Bezpośredni link do LEKSYKONU

Share
 
Już po VI Zjeździe CNoL

Odbył się 7-8 czerwca 2013 i był niesamowitym wydarzeniem! Zgromadził 240 osób. Zaszczycili go wielce szanowni goście. Rewelacyjna prof. Paula Meier z Chicago, ujmująca prof. Kerstin Uvnäs - Moberg ze Szwecji i doskonali eksperci z Polski. Był rzeczywiście huczny i uświetnił 10 lat kształcenia konsultantów IBCLC w Polsce. Zjazd współorganizowało: Polskie Towarzystwo Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, Zakład dydaktyki ginekologiczno - położniczej, Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Centrum Medyczne "Żelazna". Obrady otworzyła, w imieniu ministra Aleksandra Soplińskiego, pani Dagmara Korbasińska, dyrektor departamentu matki i dziecka Ministerstwa Zdrowia. WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY!

OPIS ZJAZDU WIĘCEJShare
 
Ministerstwo Zdrowia poleca karmienie piersia

Dziekujemy Ministerstwu Zdrowia za docenienie mleka matki jako najzdrowszego pokarmu dla noworodków i niemowląt. WIĘCEJ

Share
 
Olimpiada Wiedzy o Laktacji

W poniedziałek 25 lutego 2013 odbyła się w  Centrum Medycznym Żelazna - Szpitalu św. Zofii w Warszawie Olimpiada Wiedzy o Laktacji, pod egidą Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, Centrum Nauki o Laktacji i wsparciu firmy Medela Polska.

Share
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 10

Newsletter

Login:

Email:

Kalendarz

« < Maj 2017 > »
N P W Ś C P S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

---Promują karmienie piersią

Kursy CNoL

 

 

FTK

Osobą prawną prowadzącą placówkę jest Fundacja Twórczych Kobiet.


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.